Trekland logo
rada
Pridaj sa k nám
Trekland
NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €

MILLET CHAMONIX BASE CAMP 2017

Pridal: user admin | datum 7. 6. 2017 | oko 486

 MILLET CHAMONIX BASE CAMP 2017

Je to len pár dní čo sme sa vrátili zo super akcie organizovanej značkou Millet, zvanej MILLET CHAMONIX BASE CAMP. Miestom konania nemohlo byť nič iné ako základňa francúzskeho alpinizmu, legendárne Chamonix. Priamo pod úpätím Mont Blancu nás čakali dva krásne dni v spoločnosti predstaviteľov a dizajnérov Milletu a horských vodcov Guides de Chamonix. Možno sa pýtate prečo práve Guides de Chamonix - odpoveď je jednoduchá.

Samotné centrum Chamonix s impozantným pohľadom na masív Mont Blancu

(Samotné centrum Chamonix s impozantným pohľadom na masív Mont Blancu)

Millet je značka, ktorá si zakladá na kvalite a na tom aby veci, ktoré navrhnú boli naozaj funkčné. Pri dizajne oblečenia a doplnkov prihliadajú na náročné požiadavky a kritériá ľudí pohybujúcich sa v horách. No a kto môže byť povolanejší na testovanie ako samotní horský vodcovia?

Sídlo najstaršej horskej organizácie - Chamonix guides

(Sídlo najstaršej horskej organizácie - Chamonix guides)

Cieľom tohto mítingu je predovšetkým oboznámenie sa s horúcimi novinkami na budúcu sezónu. Millet je firma, ktorá nikdy nespí, neustále napreduje a stále sa zlepšuje. Na Chamonix Base Came predstaví svoju filozofiu, vízie do budúcna, nové stratégie a ciele. Veľmi dôležitou súčasťou mítingu je zoznámenie sa s novinkami, a ich otestovanie v teréne.

Mišo a výstupové boty Millet - láska na prvý dotyk:-)

(Mišo a výstupové boty Millet - láska na prvý dotyk:-) )

Vždy sú na výber rôzne aktivity počnúc jednoduchou turistikou, cez rýchlostnú turistiku, ferraty, až po ľadové lezenie. Po minulo ročnom lezení na ľade sme sa tento rok rozhodli pre naozaj krásnu a vzdušnú ferratu v nádhernom prostredí. Spojili sme príjemné s užitočným a otestovali pre vás vynikajúce topánky nielen na ferraty a super ľahučké lezecké batohy.

Tomáš testuje Approach topánky Millet Trident Guide na ferate.

(Tomáš testuje Approach topánky Millet Trident Guide na ferate.)

Aj vďaka takýmto mítingom Vám vieme dať veľa teoretických aj praktických informácií, poznatkov, ale aj zážitkov, o ktoré sa s vami radi podelíme na našich predajňiach. Stretnutia sa nesú vždy v spojení profesionality a zábavy zároveň a aj to robí značku Millet tak úspešnou a obľúbenou.

 

Zostante v spojení
INVERSE | enjoy in peace

SLEDUJTE NÁS na sociálnych sieťach

Zobraziť plnú verziu webu