Trekland logo
rada
Pridaj sa k nám
Trekland
NÁKUPNÝ KOŠÍK 0 položky 0 €

Trekland Trip skialp s Dynafitom

Pridal: user admin | datum 7. 3. 2018 | oko 123

Pozývame Vás na ďalší, v poradí už 10. Trekland Trip.

Keďže je to okrúhle číslo, pripravili sme niečo naozaj špeciálne :) Tento krát to bude zimná skialpová akcia spojená s testovaním skialpovej výstroje Dynafit, lavínových vyhľadávačov Pieps, lavínových batohov a metodikou zimného ski touringu.

Akcia je pre ľudí, ktorí si chcú vyskúšať šlapanie a lyžovanie vo voľnom teréne, ale aj pre skúsených skialpinistov. Ako destináciu sme vybrali obľúbené Vysoké Tatry s túrou a nocľahom na Téryho chate.

Trasa bude viesť zo Starého Smokovca cez Hrebienok, Zámkovského chatu (tu dáme pauzu) na Téryho chatu pohodovým tempom. Inštruktori si rozdelia účastníkov tak aby sa bolo možné každému z vás venovať. Na chatu dorazíme cca o 14:00, kde po obede v druhej časti dňa vás čakajú tradične rôzne aktivity zamerané na lavínové vyhľadávače a používanie v praxi.

Polpenzia (večera + raňajky) sú zarátané v cene akcie. Na druhý deň nás čaká skialpová túra v okolí chaty a následný zostup späť do Starého Smokovca.

Stretneme sa o 9:00 v Starom Smokovci pri spodnej stanici zubačky na Hrebienok.

Predpokladaný koniec je na druhý deň v nedeľu okolo 15:00.

Čo si so sebou vziať:

Vlastné skialpové (prípadne turistické) palice so zimnými krúžkami. Oblečenie a výbavu si nezabudnite prispôsobiť skialpovým podmienkam. Batoh, na ktorý sa dajú upnúť lyže, náhradné rukavicevrchnúzatepľovaciu vrstvu, čelovku, okuliare, prilbu, turistické topánky, vodu, doporučujeme vlastný spacák do chaty. Keďže sa budeme pohybovať vo voľnom teréne, podmienkou je aj lavínový vyhľadávačmačky (ak nemáte, budú k dispozícii na požičanie od nás). Účastníci môžu absolvovať Trekland Trip aj na svojich lyžiach a vziať si svoj lavínový set ak ho majú.

Čo je v cene:

- výstroj dynafit (lyže s viazaním, pásy, lyžiarky) palice je potrebné vziať svoje

- lavínový vyhľadávač

- ubytovanie na Téryho chate s polpenziou

- inštruktori

- poistenie

- pre každého je prichystaný malý darček

Ako sa zúčastniť:

- zaregistrujte sa cez prihlasovací formulár na treklandtrip.sk

- následne bude vystavená faktúra s účastníckym poplatkom 89,- €

- po uhradení budete zaradení medzi účastníkov tripu
- testovacie sady budú k dispozícii na vyskúšanie a vyzdvihnutie v Treklande na Vajanského nábreží 9 v týždni 12.-16.3. prípadne po dohode v Treklande v Žiline.

- účasť je na vlastnú zodpovednosť

- doprava je individuálna

Tešíme sa na Vás :)

 

Zostante v spojení
INVERSE | enjoy in peace

SLEDUJTE NÁS na sociálnych sieťach

Zobraziť plnú verziu webu