preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Millet Lafuma Fjallraven

O nás

Sme sieť predajní športového vybavenia. Nájdete u nás odevy na zimu i leto, lezecký materiál, stany, batohy, praktické doplnky so širokou škálou využitia, jednoducho všetko potrebné na turistiku, cestovanie, či horolezectvo. Zárukou kvality nášho sortimentu sú renomované svetové značky ako Millet, Lafuma, Thule, Julbo, Petzl a mnohé iné. Ak si nebudete vedieť rady, náš vyškolený personál vám vždy ochotne pomôže, a to nie len s výberom. Určite pridáme aj pár dobrých tipov z vlastnej skúsenosti, aby vás vo svete len tak niečo nezaskočilo. Dvere sú otvorené, ráčte vstúpiť!

Ako sme rástli

Prvá predajňa Trekland bola otvorená na jeseň roku 2002 na Vajanského nábreží 9 v Bratislave, oproti niekdajšiemu levovi. Na veľmi skromnom priestore sa na seba tlačili spacáky, topánky, odevy a pár doplnkov. Medzi nimi sa viac, či menej obratne pohybovali predavači aj zákazníci. Všetko naznačovalo, že budeme potrebovať viac miesta a tak sme sa pustili do búraco-stavebných prác. Z pôvodného priestoru sme prerazili najprv stenu, potom dve, nakoniec aj podlahu a tak sme predajňu dostali do dnešnej podoby. K tovaru začalo pribúdať stále viac a viac produktov, získali sme zastúpenie francúzskych značiek Millet a Lafuma, neskôr batohy Thule a okuliare Julbo. V priestore troch poschodí tak dnes nájdete všetko čo potrebujete do hôr, lesa, ale aj mnoho šikovných vecí na bežné nosenie.

V čase keď si človek nevedel cez internet objednať takmer nič, sme sa chceli priblížiť aj ľuďom mimo Bratislavy a tak sme sa rozhodli otvoriť predajňu v Žiline. V centre mesta na Námestí A. Hlinku 4 sa tak dodnes nachádza predajňa, ktorá počas svojej existencie prešla kompletnou rekonštrukciou a vo vynovených priestoroch vás privíta ochotný personál. 

V roku 2011 sme otvorili našu zatiaľ najnovšou predajňu na Ivanskej ceste 2 v Bratislavskom Ružinove. Najvýnimočnejším znakom tohto priestoru je, že sa jedná o jednu veľkú miestnosť, v ktorej nebolo treba robiť žiadne stavebné úpravy. Pre spresnenie informácií sú tu miestnosti až dve, tá menšia vzadu slúži ako výpredajový kútik, v ktorom sa určite oplatí poňúrať, pokiaľ hľadáte vysokú kvalitu za dobrý peniaz, a nevadí vám, že to niesú práve najnovšie kúsky. V roku 2010 sme ako prví na Slovensku začali vo veľkom predávať švédsku značku Fjällräven a práve predajňa na Ivanskej ceste má dodnes najväčšiu zásobu tohto tovaru zo všetkých Treklandov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €