preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Doprava

Doručenie tovaru, objednaného na našom e-shope je možné nasledovnými spôsobmi:

Kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service

Doručenie kuriérskou spoločnosťou je priamo na vami zadanú adresu. Kuriér vás bude kontaktovať na telefónnom čísle zadanom v objednávke. Tovar objednaný v pracovné dni pred 13:00 bude pripravený k odoslaniu v daný deň. Objednávky prijaté neskôr, budú vybavené nasledujúci pracovný deň. Doba doručenia je štandardne nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Vo výnimočných prípadoch a čase veľkej prepravnej špičky (obdobie pred vianocami a pod.) sa môže doručenie predĺžiť na najviac 4 pracovné dni. V prípade platby prevodom na účet vám bude vystavená faktúra na úhradu. Objednávka bude expedovaná až po pripísaní sumy na náš účet. Cena za dopravu na Slovensko a do Českej republiky je 4€. Doprava do ostatných krajín EÚ je spoplatnená 20€.

V ponuke sú dva typy prepravy: 

  1. Doručenie na dobierku. V takomto prípade je potrebné uhradiť sumu za objednávku kuriérovi pri doručení buď v hotovosti alebo kartou.
  2. Doručenie balíka. V prípade že uhradíte sumu za svoju objednávku online kartou, alebo prevodom na účet bude objednávka odoslaná ako klasický balík.

Osobný odber na predajni

Pri odbere na predajni sú na výber tri predajne, dve v Bratislave a jedna v Žiline:

Pri osobnom odbere budete informovaný telefonicky, alebo SMS správou o pripravení objednávky na vyzdvyhnutie. Od tohto momentu je nutné ju prevziať do pracovných dní. Po uplynutí tejto doby bude objednávka automaticky stornovaná.

Pri objednávke nad 100 € doprava zadarmo!

 

 

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €
Cookies.

Máte radi cookies? :) Aj my. Používame ich pre zlepšenie nášho webu. Viac info?