preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Zľavový systém

V predajniach a na e-shope Trekland môžete získať nasledovné zľavy:

Po registrácii do nášho vernostného systému získate zľavu 8% na všetky nákupy a prístup k špeciálnym akciám, o ktorých informujeme prostredníctvom newslettra.

Okrem zľavy pri registrácii sa vaše nákupy sčítavajú a vždy v januári vám emailom pošleme zľavový kód v hodnote 3% z vašich nákupov v predošlom roku v kamenných predajniach Trekland. Zľavové kódy posielame v prípade, že majú hodnotu viac ako 3€.

Trek body

Ďalšou z výhod registrácie online sú Trek body. Za každý online nákup budú k vášmu kontu automaticky pripísané trek body vo výške 5% z celkovej sumy nákupu. Pri ďalšom nákupe v košíku pri výbere dopravy môžte zadať počet bodov, ktoré chcete uplatniť. Pri uplatnení je 1 Trek bod rovný 1€.

POZOR ZMENA:

Trek body sa k vášmu kontu budú pripočítavať už len do konca januára 2024. Nazbierané Trek body môžete ešte využiť do 30. apríla 2024, potom ich definitívne zrušíme. Bodový systém nahradíme rovnakým odmeňovacím systémom, ako máme v kamenných predajniach Trekland - vždy v januári vám pošleme zľavový kód v hodnote 3% z vasich nákupov v predošlom roku.

Držitelia kariet ISIC, ITIC, James, KST a Euro 26 majú nárok na zľavu 5%*,  Sphere a Sphere VIP majú nárok na zľavu 8%*. 

*Zľava sa vzťahuje len na nezľavnený tovar a nie je možné jednotlivé zľavy kombinovať

 

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €