preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Doprava

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Nový Kånken Art

Nový Kånken Art

Tohtoročný Kånken Art sa bude niesť v znamení prírody. Nový, jedinečný, hravý vzor pre rok 2020 navrhla švédska ilustrátorka, umelkyňa a grafická dizajnérka Moa Hoff

Moa je odmalička veľkou milovníčkou prírody. Vzťah ku batohu Kånken si vytvorila už v detstve, keď ho nosila ako školskú tašku. Dnes ho nosia jej deti. Hlavnou inšpiráciou pri tvorbe kolekcie Kånken Art bola jej spomienka na horský výstup s otcom. Svieže farby a horské briezky sa preniesli aj do dizajnu tokto batohu. 

Od chvíle, kedy bol batoh Kånken v roku 1978 na severe Švédska uvedený na trh, sa jeho sláva rozšírila po celom svete a z praktickej školskej tašky sa stal parťák na cesty a každodenné nosenie. Rozpoznať ikonický design batohu trvá len zlomok sekundy. S projektom Kånken Art naštartoval Fjällräven vlnu spoluprác s nadanými, zaujímavými umelcami, ktorí dostali za úlohu výtvarne spracovať svoj vzťah k prírode.  Limitovaná edícia Kånken Art bude v predaji od začiatku júla 2020 a jeho kúpou prispejete na podporu Arctic Fox Initiative.

Arctic Fox Initiative vznikla ako podpora programov zameraných na pomoc prírode. Prvé tri projekty, ktoré iniciatíva v roku 2019 podporila, sú The Beach Clean Network Limited, Leave No Trace a Hej Främling! Tieto úžasné neziskové organizácie z Veľkej Británie, USA a Švédska dostali finančné prostriedky získané predajom produktov Fjällräven, predovšetkým z radu Kånken Art. 

 

Ohodnoť článok
53 15
Zdieľať článok

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ

Hrnček k nákupu zadarmo!

Hrnček k nákupu zadarmo!

Trekland Trip - zasadíme 500 stromov v Tatrách

Trekland Trip - zasadíme 500 stromov v Tatrách

Alpenverein 2021

Alpenverein 2021

Novinky pre deti!

Novinky pre deti!

TREK NEWS

Výhody registácie

zľava 8 % na nezľavnený tovar pri každom nákupe

automatický zber TREK bodov za každý nákup

novinky o akciách a zľavách priamo na váš email

Viac o výhodách registácie

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €
Cookies.

Máte radi cookies? :) Aj my. Používame ich pre zlepšenie nášho webu. Viac info?