preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Millet Lafuma Fjallraven
Súťaž Millet Steep Camp o lyžovačku v Cervinii

Súťaž Millet Steep Camp o lyžovačku v Cervinii

Ak aj ty každú zimu netrpezlivo vyčkávaš na poriadnu nádielku čerstvého prašanu, aby si si to mohol/a pustiť dole tatranskými žľabmi, zbystri pozornosť!

V spolupráci s Millet a Gore-Tex sme si pre vás pripravili súťaž Millet Steep Camp o akčnú lyžovačku v talianskom stredisku Cervinia. Príď si užiť dobrodružný víkend, kde ťa so skúsenými horskými vodcami a športovcami z Millet teamu zasvätíme do jazdenia žľabov a strmých svahov. Víkendový pobyt bude v dátume 17. – 19. marca v talianskom stredisku Cervinia. Program zahŕňa 2 dni lyžovania strmých svahov pod dohľadom skúsených expertov a sobotnú noc strávenú na vysokohorskej chate „rifugio“.

Odpovedz správne na 3 otázky ohľadne novej technológie GORE-TEX C-KNIT™ a môžeš vyhrať 2 miesta na túto jedinečnú akciu. Súťaž trvá do 28. februára, kedy budeme losovať víťazov.

GORE-TEX® C-KNIT™ je špeciálna technológia, ktorú využíva Millet vo svojej novej línii búnd Trilogy Lightening. Produkty s touto technológiou sú plne vodeodolné, o 10% ľahšie a dokonca o 15% priedušnejšie ako ostatné GORE-TEX technológie. Kombinácia vynikajúcich vlastností je výsledkom revolučnej konštrukcie vyrobenej z extrémne tenkej nylonovej tkaniny s kruhovou sieťovou štruktúrou a špecifickým procesom laminácie. Nová podšívka bundy Trilogy Lightening z jemných priadzí je pružná a ľahko kĺže po iných vrstvách oblečenia. Vďaka svojej tenkosti je látka zároveň menej hlučná a „nešuští“ ako iné bundy.

Všetky tieto vlastnosti robia z Trilogy Lightening veľmi komfortnú bundu určenú pre skialpinistov, freeriderov či horolezcov, ktorí hľadajú všestrannosť a pohodlie. Bundy a nohavice s Gore-Tex membránou z línie Millet Trilogy sú vyrábané výhradne v Millet fabrikách v Maďarsku.

Keď sa ti táto nová GORE-TEX® technológia pozdáva, poď sa dozvedieť viac a obzrieť si bundu naživo k nám do Treklandu.

DÔLEŽITÉ!

Radi by sme vopred upozornili, že pre účasť na tejto akcii je nevyhnutné mať veľmi dobrú úroveň lyžovania a skúsenosti s jazdou v technickom teréne. Ak sa na to cítiš, neváhaj a odpovedz na 3 otázky a staň sa jedným z víťazov, ktorých budeme losovať 28. februára.

Lyžiarsky pobyt organizujeme pre 10 účastníkov, čiže celkovo sa súťaží o 5 vstupov. V prípade, že ťa vylosujeme, si teda môžeš zobrať parťáka/čku podľa vlastného výberu. V cene je zahrnutá strava, nocľah, horský vodcovia, v prípade potreby požičanie výbavy + 800€ na transport do Cervinie.

Skús šťastie TU.

Zdieľať článok

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ

Spacáky Mountain Equipment

Spacáky Mountain Equipment

Nové Trekland cyklo dresy 2023

Nové Trekland cyklo dresy 2023

Kráčajte s ľahkosťou v topánkach Saola

Kráčajte s ľahkosťou v topánkach Saola

TREK NEWS
Súťaž Millet Steep Camp o lyžovačku v Cervinii

Súťaž Millet Steep Camp o lyžovačku v Cervinii

TREK NEWS

Výhody registácie

zľava 8 % na nezľavnený tovar pri každom nákupe

automatický zber TREK bodov za každý nákup

novinky o akciách a zľavách priamo na váš email

Viac o výhodách registácie

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €