preload

Prihlásenie

Registrácia

Zabudnuté heslo

Kontakt

Obchodné podmienky

Reklamačný poriadok

Veľkostné tabuľky

Darčekové poukážky

Zľavový systém

Vernostný program

V predajniach a na e-shope Trekland môžete získať nasledovné zľavy:

Pri nákupe v kamennej predajni aj na e-shope sa môže zákazník registrovať do nášho vernostného systému, ktorý poskytuje zľavu 8%* na všetky nákupy a ďalšie výhody. Okrem zľavy sa vaše nákupy sčítavajú a 1 x do roka vám mailom príde zľavový kód na nákup v hodnote 3% vašich nákupov v predošlom roku, v kamenných predajniach. Tieto kódy posielame v prípade, že majú hodnotu viac ako 3€.

Pre využívanie výhod registrácie je nutné sa prihlásiť. Sumy zobrazované registrovaným užívateľom sú po odpočítaní 8% zľavy.

Držitelia kariet ISIC, ITIC, James, KST a Euro 26 majú nárok na zľavu 5%*,  Sphere a Sphere VIP majú nárok na zľavu 8%*. 

Trek body

Ďalšou z výhod registrácie online sú Trek body. Za každý online nákup budú k vášmu kontu automaticky pripísané trek body vo výške 5% z celkovej sumy nákupu. Pri ďalšom nákupe v košíku pri výbere dopravy môžte zadať počet bodov, ktoré chcete uplatniť. Pri uplatnení je 1 Trek bod rovný 1€. 

POZOR ZMENA:

Trek body sa budú k vášmu kontu pripisovať už len do 31.januára 2024. Od 1. februára prechádzame v e-shope na rovnaký systém odmeňovania zákazníkov, ako funguje v kamenných predajniach - nákupy sa vám sčítavajú a vždy v januári vám mailom príde zľavový kód na nákup v hodnote 3% vašich nákupov v predošlom roku.

Nazbierané Trek body môžte využiť pri nákupe do 30. apríla 2024.

*Zľava sa vzťahuje len na nezľavnený tovar a nie je možné jednotlivé zľavy kombinovať.

 

Tvoj “skialp set” obsahuje

Cena skialpsetu:
Ušetríte:
0.00 €